O nas

Firma rozpoczęła swoją działalność  w 1992 roku kiedy to założyciel Leon Jasiński korzystając z wiedzy doświadczenia zawodowego jako doradca podatkowy oraz biegły sądowy z dziedziny rachunkowości i finansów założył jedno z pierwszych, jak nie pierwsze biuro rachunkowe w Strzegomiu.

Od początku świadczenia usług, zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą rachunkową, podatkową, kadrowo-płacową, rozliczeniami z ZUS i GUS. Obsługujemy każdy rodzaj aktywności zawodowej. Naszymi Klientami są firmy jednoosobowe, kapitałowe, kapitałowo-osobowe, spółki cywilne, stowarzyszenia działające w różnych branżach, m.in. budowlanej, handlowej, informatycznej, produkcyjnej, usługowej i wiele innych.

Zespół pracowników biura to świetnie wykształceni absolwenci renomowanych uczelni ekonomicznych, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, swobodnie poruszający się w tematyce podatków, rachunkowości, finansów itp.

Posiadamy kwalifikacje niezbędne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów.

Jako syn założyciela kontynuując rodzinną firmę z tradycjami pragnę Państwa zaprosić do współpracy z nami i doświadczonym zespołem pracowników. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i wykwalifikowany personel, który jest z nami od początku istnienia firmy, co jednoznacznie świadczy o stabilności zatrudnienia i jakości współpracy. Proponujemy konkurencyjne ceny, a dla nowych klientów i polecających nas firm atrakcyjne rabaty.

 

Robert Jasiński

Właściciel